כל הקטגוריות

א.ק.ג.

בית> המוצר > טיפול נמרץ & CCU & NICU > א.ק.ג.

תיאור

אלקטרוקרדיוגרפיה היא תהליך של הפקת אלקטרוקרדיוגרמה, רישום של הפעילות החשמלית של הלב. זוהי אלקטרוגרמה של הלב שהיא גרף של מתח מול זמן של הפעילות החשמלית של הלב באמצעות אלקטרודות המוצבות על העור. אלקטרודות אלו מזהות את השינויים החשמליים הקטנים שהם תוצאה של דה-פולריזציה של שרירי הלב ואחריו קוטבי מחדש במהלך כל מחזור לב (פעימת לב). שינויים בדפוס ה-ECG הנורמלי מתרחשים בהפרעות לב רבות, כולל הפרעות בקצב הלב (כגון פרפור פרוזדורים וטכיקרדיה חדרית), זרימת דם לא מספקת של העורקים הכליליים (כגון איסכמיה בשריר הלב ואוטם שריר הלב), והפרעות אלקטרוליטים והפרעות היפרקלמיה (כגון איסכמיה בשריר הלב). ).

ECG600G שישה ערוצים ECG הוא סוג כזה של אלקטרוקרדיוגרף, שדוגם בו זמנית 12 אותות ECG לידים ומדפיס את צורות הגל של ECG עם מערכת הדפסה תרמית. הפונקציות שלו הן כדלקמן: הקלטה והצגה של צורות גל א.ק.ג. במצב אוטומטי/ידני; מדידה אוטומטית ואבחון אוטומטי של פרמטרי גלי ה-EKG; הצגת מצב של כיבוי עופרת וחוסר נייר; החלפת שיחות הממשק (סינית/אנגלית); ניהול מאגר המקרים.יתרון תחרותי:

1. LCD צבעוני 800x480TFT מציג את מצב העבודה ואת צורת גל ה-ECG; מסך מגע ושליטה במקלדת רכה, נוח יותר לתפעול.

2. 12 Leads ECG בו-זמנית, מעבד אותות דיגיטלי, כדי לקבל צורות גל ECG באיכות גבוהה יותר באמצעות מסנן AC, מסנן בסיס ומסנן EMG של אותות ECG.

3. תצוגה סימולטנית של 3/6/12 צורת גל א.ק.ג לידים, ומצב מצב ההדפסה, רגישות, מהירות, מסנן וכו', כדי שיהיה קל לפרשנות.

4. דגימת אות א.ק.ג של שנים עשר מובילים בו-זמנית, ניתוח 2×6+1(עופרת קצב),2×6,3×4,3×4+1(עופרת קצב),4×3,4×3+1 (הובלת קצב),6×2,6×2+1(מקצב מוביל) מצב הקלטה בו-זמנית, ודיווח עם ריבוי פורמטים.

5. ספק הכוח כולל גם AC/DC. מכשיר זה כולל סוללת ליתיום פולימר מובנית נטענת. זה יכול להדפיס למשך 4 שעות, להדפיס 150 חתיכות של צורת גל א.ק.ג. ולהדפיס 90 דקות ברציפות במצב DC הטוב ביותר כדי לספק את הצורך של ביקור חולים ובדיקה גופנית.

6. יש לו אחסון מובנה עם קיבולת גדולה, והוא יכול לזכור יותר מ-1000 מקרים, וזה קל לבדיקת רופא ולסטטיסטיקה.

7. במצב סקירה, אתה יכול לראות את צורת גל ה-ECG שנשמר, ניתוח אוטומטי ופרשנות אוטומטית של פרמטר צורת גל ECG, מסקנה של פירוש אוטומטי.

8. תמיכה בממשק הפעלה סינית, אנגלית, איטלקית וטורקית, יכול להדפיס דו"ח סינית או אנדלית, איטלקית, טורקית.

חֲקִירָה